Hakkımızda

Bozburun Pembe Yunus Otel

Bozburun’da 1982 yılından bu yana hizmet veren Pembe Yunus Otel, deneyimli, profesyonel, titiz ve güler yüzlü personeli ile misafirlerini ağırlıyor. Siz de Pembe Yunus Otel’de güzel bir butik tatil geçirmek isterseniz hemen yerinizi ayırtmalısınız. 10 balkonlu standart oda, 3 teraslı suit odaya sahip olan Pembe Yunus Otel’in tüm odaları yakın zamanda yenilenmiştir.
 Odaların tamamı deniz manzarasına sahip olup; içinde tuvalet, banyo, klima, cibinlikli yataklar, baş uçlarında komodinler, saç kurutma makinesi bulunuyor.
 Sabah kahvaltısının insan için öneminin farkında olan Pembe Yunus Otel; misafirlerine açık büfe sunumuyla önce gözünüze sonra midenize hitap etmenin çabasında.

Doğal ve taze ürünler kullanılıyor. Bozburun halkının yetiştirdiği ürünler sizler için en güzel şekilde servis ediliyor. Öğle ve akşam yemeklerinde A La Carte Restoran’da yöresel Ege mutfağı ile mideniz bayram edecek.

Unutulmaz bir tatil

Sizlere unutamayacağınız bir tatil geçirtebilmek ve her yıl daha iyi hizmet verebilmek için ekibimiz yaz kış çalışıyor. Amacımız rezervasyonunuzu yaptırdığınız andan tatilinizin son dakikalarına kadar sizi ne kadar önemsediğimizi sizlere gösterebilmek. Büyük otellerin aksine az olan oda sayımızın avantajını kullanarak tatilcilerimizle birebir dialog kurabilmemiz en büyük avantajımız. Bu yüzdendir ki otele adımınızı attığınız an işletmecilerimizle tanışır ve tatiliniz boyunca bütün sorularınıza yanıt vermeleri için onları etrafınızda görebilirsiniz. Bizler de bu avantajımız sayesinde sizlerin tüm isteklerinize anında cevap verebilir ve tatilinizle ilgili birebir görüşlerinizi alarak her yıl bizden beklentilerinize rahatlıkla cevap verebiliriz. Hizmet anlayışımızın en önemli noktası ve bizi her yıl daha çok tercih edilen bir yer haline getirme sebebi de takdir edersiniz ki budur.

Copyright 2022
www.bozburunpembeyunus.com